O nás

Dobrý den, chtěla bych Vám představit všechna naše zvířátka, která s námi sdílí naši domácnost. Jelikož jsme já i partner milovníci zvířat, najdete jich u nás opravdu požehnaně.

Činčilky
S chovem činčilek jsem začala už v roce 2001. Přinesla jsem si domů standartní činčilku z velkochovu, která byla vyřazena a bylo to naše zlatíčko. Ale aby nezůstala sama, pořídila jsem ji kamaráda. No a tak to šlo dál a dál..... V době, kdy jsem se musela odstěhovat kvůli studiím, už činčilek nepřibývalo, ale po ukončení školy mě to opět chytlo. A snad ještě o to víc . Takže v dnešní době jich máme doma až až. A dokonce se účastníme výstav jak českých, tak zahraničních a to s velkými úspěchy.

Agamky
Agamy mě uchvátily na vysoké škole. To jsem si pořídila první agamku, kterou jsem zakoupila na teraburze. Byl to agamák Felix. K Felixovi přibyla i samička Felina, kterou jsem dostala od svého manžela a kamarádů k narozeninám. Když jsem ale zůstala doma na mateřské dovolené, měla jsem více času prohlížet internetové stránky a objevila jsem úžasné barevné varianty Agam vousatých. A samozřejmě jsem podlehla. 

Ježečci
Ježci jsou u nás spíše novinkou, první ježečky jsem si pořídila v roce 2013 z Polska. Co můžu více říct, neodolala jsem. Jsou to úžasní tvorové.

Samozřejmě činčilky, agamky a ježečci nejsou jediná zvířátka, která u nás najdete. Bydlí s námi i papoušek Žako, gekoni - Rhacodactylus leachianus, žabky, tři pejsci a nesmí chybět i kočičky. A jelikož je manžel veterinární lékař, nebojím se toho, že by další nepřibyli.